ورود

ثبت


معرفی سایت مددکار

به نام خدا

روزگاران نه چندان دور عناصری مثل خانواده گسترده ،محله ،ارتباطات اجتماعی چهره به چهره و ... در بین اقوام ایرانی فراوان بود.

امروزه تغییرات اجتماعی خیلی از عناصر فوق را تحت تاثیر قرار داده است ،ارزشها تغییر یافته ،خانواده های گسترده بتاریخ سپرده شده ، محله از بین رفته و جایگزین آنها خانواده هسته ای، آپارتمانهای چند ده متری و ارتباطات مجازی و ... شده است.

حال همه چیز مجازی شده کلاس،دانشگاه، فروشگاه و حتی زندان ! شاید در چند سال آینده تجربه ازدواجهای مجازی ،خانوادهای مجازی و فرزندان مجازی را هم شاهد باشیم !دیگر خیلی از ارزشهای گذشته را در سطور تاریخ باید یافت .حال برای برقراری ارتباط با نسل نو باید به ابزارهای مدرن و پست مدرن و شاید فرا پست مدرن تکیه کرد .باید مهارتهای نو داشت و باید از دریچه نگاه نسل نو به دنیای جدید نگریست .معرفی سایت مددکار

اینجانب بعنوان دانش آموخته حرفه مددکاری اجتماعی که تجربه اندکی در حوزه رفاه کودکان ،نوجوانان و جوانان دارم .علاقه مند هستم تا بدور ازجهت گیری سیاسی، فرصتی را برای طرح اندیشه های نو درحوزه مددکاری اجتماعی فراهم آورم. طبیعتا باتوجه به اینکه گستره دانش حرفه مددکاری اجتماعی وسیع می باشد و دانش  و تجارب اینجانب اندک، علاوه بر بیان اخبار حوزه مددکاری احتماعی در این سایت ،تمرکز خود را به ارایه یافته های پژوهشی و تحلیل سیاست های اجتماعی در چهار حوزه قرارخواهم داد.

مقالات سایت مددکار

بدون شک طرح چنین مباحثی مضاف بر اینکه فرصتی را برای به اشتراک گذاردن تجارت بین علاقه مندان به این حوزه ها فراهم می آورد. زمینه ای برای حساس سازی جامعه و مسئولان ایجادخواهد کرد.امیدوارم درآینده نزدیک با توسعه سایت ،بخشی ازاطلاعات به زبان بین المللی در معرض دید مخاطبان عزیز قرار گیرد. 

پیروی از رویکرد سلامت نگر در حرفه مددکاری و اعتقادبه توان تاثیر گذاری شبکه وب و فضای مجازی ،انگیزه ای برای راه اندازی این سایت در آستانه نوروز 1393 در اینجانب گردید و خوشحالم که این شروع با اقدام ارزشمند انجمن مددکاران اجتماعی ایران در ایجاد کمپین مددکاری اجتماعی و پیشگیری ازتصادفات همراه شد.

قطعا بدون کمک شما فرهیخته گان طرح دیدگاه های جدید و استمرار فعالیت این سایت امکان پذیر نخواهد بود.لذا صمیمانه دست یاری به سوی شما دراز می نمایم.

یاحق – سیدمحمدحسین جوادی

نظراتGravatar
جواد طلسچی یکتا
با سلام و احترام و آرزوی توفیق روزافزون برای شما استاد بزرگوارمان و مجموعاً جامعه محترم مددکاران اجتماعی ایران
Gravatar
مریم
سلام صبح بخیر لطفا منابع کارشناسی ارشد مددکاری را در سایت قراردهید باتشکر.عکس های همایش مددکاری اجتماعی را هم در سایت قرار دهید.
Gravatar
مریم
باسلام به شما استاد گرانقدر و با تشکر مجددبخاطر منابع ارشدمددکاری.وبا آرزوی توفیق برای شما استاد ارجمند.
Gravatar
مریم
سلام صبح بخیر.لطفا آگهی استخدام کشور واستان ها را هم در سایت قرار دهید .مددکار بیکار
Gravatar
خانم بهرامي
با سلام و احترام من به منباع كارشناسي ارشد رشته مددكاري اجتماعي نيازمندم ولي نميدانم از كجا ميبايست تهيه كرد ، ايا شما مي توانيد به من كمك كنيد ؟
Gravatar
احمدرضافرجی
سلام دکتر ازشماوهمکارانتا ن تشکروقدردانی می کنم مثل همیشه مطالب ارزنده وپرمحتوا بود.
Gravatar
جاويدنسب
آدرس ايميل ندادين. تو سايت هم آدرس ايميل نيست. از طرفي براي فرستادن مطلب از اين طريق هم محدوديت تعداد كلمات هست. پليز آدرس ايميل دكتر جان. پيشنهاد مي كنم يه ايميل خاص فرستادن مطالب دوستان و علاقمندان بسازيد و در سايت بگذاريد تا كساني كه مايل هستند مطالب شان را از اين طريق برايتان ارسال كنند
Gravatar
راضىه
من دانشجوى ارشدمددکارى توانکاراهستم.براى پاىان نامه م به مقاله ومنابع نياز دارم.ميشه کمکم کنيد؟موضوع درمورد دانشجويان خارجى و مددکارى در مدارس ودانشگاهها
Gravatar
eli
با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما استاد گرامی باید اعتراف کنم پس از خواندن راجع به شما از ته قلبم به موفقیت های شما حسادت کردم من کارشناس مددکاری و ارشد جمعیت شناسی دارم اونقدر نسبت به رشته تحصیلی ام دلسرد شدم کهبرای فوق راهم را وض کردم ولی اصلا راضی نشدم من عاشق کار مددکاری ام دو سال هم در بیمارستان الزهرا در سمت مددکار کار کردم بعد اون و بیکار شدن و فشار زندگی خواستم راه درست و برم که اشتباه محض بود الان باز میخوام بخونم واسه دکترا نمیدونم چون فوقم چیز دیکس میشه یا باید بکیار دیکه فوق بخونم؟خلاصه خیلی گیج شدم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر فراوان یزدی
Gravatar
ابوالفضل
سلام.خسته نباشید.من دانشجوی رشته مشاوره در دانشگاه فرهنگیان هستم اما علاقه زیادی به رشته مددکاری دلرم.برا ارشد میتونم بیام این رشته؟.تشکر.