همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه»

همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه»

همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه» به همت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی و با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، در این همایش آخرین راهکارهای توسعه گفتمان پیرامون مسائل اجتماعی زنان و همچنین ایجاد حساسیت در نظام تصمیم سازی کشور نسبت به نیازها و چالش های پیش روی نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی در حوزه زنان؛ مورد بحث، بررسی و تبادل نظر دست اندرکاران، کارشناسان و صاحب نظران قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش، در همایش «زنان در مسیر توسعه اجتماعی با تاکید بر برنامه ششم توسعه» که 6 بهمن ماه سال جاری در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود، مسائل و موضوعات مختلف در حوزه زنان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار می کیرد تا به نوعی در راستای ایجاد ارتباط بیشتر بین سیاست گذاران اجتماعی و صاحب نظران علمی و متخصص این حوزه اقدام شود و برای این منظور بسترسازی شود.

گفتنی است، «شاخص های رفاه اجتماعی»؛ «تعاون، کارآفرینی و اشتغال زنان»؛ «زنان و آسیب های اجتماعی»؛ «زنان، بیمه های اجتماعی و حمایت های اجتماعی» و «زنان، خانواده و رفاه اجتماعی»، محورهای این همایش را تشکیل می دهند.

شایان ذکراست که سیدحسن موسوی چلک رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران دبیر کمیته علمی این همایش است و سید محمدحسین جوادی معاون آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی عضو هیات رئیسه این همایش می باشد.


آمار و اطلاعات

بازدید امروز :207
بازدید دیروز :292
این هفته :1197
این ماه :6733